Основи правильного харчування

Загальні принципи раціонального харчування для людей, які працюють і хочуть лишатися у формі. Незважаючи на свою складність, наука про раціональне харчування включає в себе ряд простих правил і їх дотримання дозволить вам мати гарне і здорове тіло. Для більшості саме дотримання цих правил є проблемою – через недостатні знання дієтології, через відсутність часу для продумування раціону, малої самодисципліни.

Сервіс здорової їжі Eat Fit бере на себе завдання прорахунку калорій раціону, приготування та упакування в зручному вигляді прийомів їжі дотримуючись раціонального ритму харчування, при якому ваш обмін речовин (метаболізм) не дасть збою.


Eat Fit пропонує плани харчування, які ви можете обрати в залежності від своїх цілей:

 1. 1200, 1500 ккал – зниження відсотку жирової тканини. Такий план підійде для людей з надмірною вагою або для людей, які хочуть позбутися візуально непривабливих жирових відкладень.
 2. 1800 – 2500 ккал – збільшення м’язової маси. План зі збільшеною калорійністю для збільшення м’язової маси при мінімальному утворенні жирових відкладень. Ідеально підходить для худих людей, які хочуть збільшити свою вагу, а також для всіх хто працює над зміненням пропорцій тіла.
 3. 1500 – 2200 – підтримання ваги. Цей план харчування призначений для людей, які задоволені своїм тілом і хочуть зберегти його в такому стані.

Нижче наведені деякі загальні істини, які ви повинні дотримуватися незалежно від типу вашого метаболізму і плану харчування.

Використовуючи наш сервіс розумною їжі ви отримаєте наступні переваги:

 1. Часті прийоми їжі без переїдань. Багато людей помиляються, коли кажуть “Я їм мало, і тому дуже швидко схудну”, “Трьох разове харчування – здорове харчування” або “Віддайте вечерю ворогу”. Забудьте це! Харчуючись за нашими планами ви отримуєте ту періодичність прийомів їжі, яка відповідає ритміці організму. Ви повинні їсти кожні дві-три години, таким чином ваш рівень цукру крові буде стійким протягом усього дня. Це забезпечить ваш організм енергією і позбавить вас від втоми, сонливості та відчуття голоду.
 2. Ми виконуємо за вас нелегку роботу по плануванню свого раціону. У вас не залишиться можливості піддатися спокусі з”їсти щось шкідливе як буває при спонтанних перекусах. Завдяки укомплектованому меню на п”ять прийомів, у вас буде чіткий план на день. Завдяки нам ви ніколи не зіб’єтеся з наміченого шляху.
 3. З нашими планами харчування ви назавжди забудете відчуття голоду. Одними з причин переїдання є відчуття голоду, яке утворюється в через пропуск прийомів їжі та недостатньої денної норми калорій. Як наслідок наш організм адаптується і з метою збереження енергії метаболізм уповільнюється. Ось чому більшість дієт ведуть в нікуди. Наша мета нормалізувати обмін речовин, тому ми задаємо чіткий ритм харчування та точно підібрану калорійність відповідно до ваших потреб. Не буде просто причин для голоду.
 4. Вам не потрібно турбуватися про різноманіття страв, купувати продукти, рахувати калорії, зважувати порції, проводити години за приготуванням, спаковувати лотки. Ми зробимо все за вас! Доставимо у зручних ланчбоксах, який ви можете з легкістю забрати на роботу та розігріти в мікрохвильовій печі.

Зимовий інтенсив від Eat Fit


Усі ми знаємо приказку «Готуй сани влітку». Ми хочемо бути гарними в купальнику на літніх фото, але подбати про свою літню гарну фігуру потрібно заздалегідь, щоб уникнути виснажливих дієт та надмірних фізичних навантажень і, як результат, відсутність бажаного ефекту.
Тому уже взимку пропонуємо вам разом з Eat Fit стати ближчими до своєї омріяної фігури та звабливого фото у купальнику.

Пропонуємо вам «Зимовий інтенсив» – спеціально розроблений раціон розрахований на 10 днів, який доведе, що їсти несмачну їжу та виснажувати себе в залі не потрібно. Саме збалансоване харчування допоможе вам без негативних наслідків для вашого здоров’я позбавитись зайвих кілограмів і при цьому залишатися сповненим сил та життєвої енергії.

Основні правила інтенсиву:

 • контроль та підрахунок калорій.
 • споживання достатньої кількості води
 • правильне поєднання білків, жирів та вуглеводів.
 • необхідність регулярних фізичних навантажень.

Якщо вам складно самостійно слідкувати за калоріями та обирати, що можна з чим їсти, ми зробимо це для вас.

Правила повноцінного харчування від EAT FIT

РІЗНОМАНІТНІСТЬ

НАШІ раціони включають страви, що складаються з різноманітних інгредієнтів рослинного та тваринного походження та містять важливі для організму незамінні ланцюжки амінокислот.

КАЛОРІЙНІСТЬ

МИ індивідуально та правильно підбираємо калорійність добового раціону, а ВИ уникаєте вживання надлишкових вуглеводів, які перетворюється на жир.

РИТМ

МИ пропонуємо комплекс харчування, що включає 5 пропорційних прийомів їжі, що відповідає біоритму організму. ВИ не переїдаєте та не відчуваєте голод

ВОДНИЙ БАЛАНС

У відповідності до Вашого способу життя МИ визначаємо кількість споживання води в день

Корисні рекомендації від EAT FIT

 • Визначіть час, в який Ви споживатимете їжу та дотримуйтесь цього режиму
 • Ніколи не пропускайте сніданок, він відновлює запас енергії після сну та запускає обмінні процеси організму
 • Їжте повільно, ретельно пережовуючи. При швидкому поглинанні їжі відчуття насиченості ‘’відстає’’ від кількості спожитої їжі.
 • Дотримуйтесь питного режиму. Рекомендована денна норма води -1,5-2л

Ми компетентні та відкриті

Cервіс здорової їжі EAT FIT – це ваш вибір здорового стилю життя. Це струнка фігура, хороший настрій, гарний вигляд та заряд бадьорості. Це смачна, здорова їжа на кожен день, що необхідна для вашого тіла та мозку. Це безпечне схуднення без дієт, без відчуття голоду та шкоди для організму. Це профілактика захворювань та підтримка здоров’я

Наша ціль покращити ваше життя, задати ритм та збалансувати раціон. Основне наше переконання – їжа повинна бути максимально корисною, якісною та смачною.

Ми працюємо, щоб ви насолоджувались вишуканим смаком улюблених страв. Ми готуємо індивідуально для кожного клієнта безпосередньо перед доставкою, тому що здорова їжа повинна бути свіжою. Ми використовуємо сезонні продукти, щоб ви отримували максимальну користь від харчування. Ми консультуємося з лікарем-дієтологом з питань відбору правильних продуктів, технологій приготування, ритму харчування та пропонуємо вам ритм, що базується на біоритмі організму, в основі якого є 5 прийомів їжі: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок та вечеря. Ця кількість є оптимальною для покращення обміну речовин, швидкому та безпечному зниженні ваги.

У нас немає секретів, ми компетентні та відкритті до спілкування та хочемо щоб ви турбувалися по своє майбутнє сьогодні, були завжди молодими та красивими!

Чому сніданок такий важливий і як зробити його корисним?

Сніданок – це позитивний настрій на весь день. Він дає можливість отримати заряд енергії та бадьорості.
При сьогоднішньому шаленому темпі життя дуже важливо не забувати про цей незмінний «атрибут» здорового життя. Адже саме сніданок запускає метаболічні процеси в організмі і знижує ймовірність переїдання протягом дня.

Якщо ви прихильник здорового способу життя та збалансованого харчування, то для вас дуже важливо дотримуватись режиму у прийомі їжі – і сніданок, чи не один із основних її складових. Адже правильний та повноцінний сніданок – запорука зниження та стабілізації ваги!

Що ж найкраще підійде Вам для бадьорого початку дня?

Найкраще ранок розпочати звичайно із традиційних каш із овочами або з сухофруктами, горіхами чи ягодами. Також пасуватимуть Вашому організму натуральні йогурти, сирні запіканки, страви з яєць із зеленню та овочами.

Не відмовляйте собі у цьому ранковому «ритуалі» адже саме під час сніданку у Вас буде кілька хвилинок, щоб зібратися з думками та раціонально спланувати свій день. А щоб зекономити ваш час на приготування сніданку ми пропонуємо вам наш сервіс доставки збалансованого здорового харчування на кожен день.